Okna PVC/plastikowe

Profil Rehau
Okno PVC Termic
Linia bronze
Profil Rehau
Okno PVC Termic 70
Linia bronze
Profil Rehau
Okno PVC Warmic
Linia gold
Profil Rehau
Okno PVC Hotic
Linia platinium

 

OKNA PVC

Nowoczesne okna PCV to propozycja odpowiednia zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i mieszkań czy też biur i innych obiektów użytkowych. To okna, które łączą wysoką jakość i szeroką gamę kolorów oraz kształtów z konkurencyjną ceną. Warto na nie postawić, jeśli poszukujemy doskonałej izolacji termicznej i akustycznej, jak i pełnego komfortu użytkowania.
Jeżeli chcą Państwo zakupić okna PCV, Wrocław jest dobrym miejscem na zapoznanie się z ofertą STOLBUD. Jako Salon Firmowy tej cenionej w Polsce i za granicą marki, oferujemy tylko najwyższej klasy okna plastikowe. Wrocław, ul. Krakowska 29c to adres, pod który warto zajrzeć.
Nowoczesne okna PCV: Wrocław
STOLBUD to producent, którego nie trzeba przedstawiać. Ekspert w branży okien oraz drzwi z ponad 45-letnim doświadczeniem. W ofercie producenta znajdą Państwo szeroki wybór okien plastikowych, które wpiszą się w oczekiwania każdego Klienta. Nasz Salon Firmowy oferuje cztery linie okien plastikowych:

  • BRONZE – TERMIC 70 – wykonane z profilu o grubości 70 mm, o poszerzonej przestrzeni, która została przeszklona i optymalnej izolacji akustycznej i termicznej,
  • BRONZE TERMIC – ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie, m.in. do budownictwa mieszkalnego i po termomodernizacji,
  • GOLD WARMIC – o podwyższonej izolacji termicznej i akustycznej, w bogatej gamie kolorów i rozmiarów,
  • PLATINUM HOTIC – najwyższa klasa okien STOLBUD z plastiku. Idealne wszędzie tam, gdzie niezbędna jest niezawodna izolacja od dźwięków i zabezpieczenie przed stratami ciepła (dzięki połączeniu PCV z włóknem szklanym).

Najlepsze okna plastikowe z montażem – Wrocław i okolice
Współpracując z naszym Salonem Firmowym, mogą Państwo oczekiwać zarówno najwyższej klasy okien w pełnej gamie kolorów i rozmiarów, jak i fachowego wsparcia technicznego. Zachęcamy do korzystania z naszych pomiarów, usług montażowych oraz doświadczenia personelu przy wyborze odpowiednich okien.
Zapewniamy konkurencyjne warunki finansowe i najwyższą jakość produktów oraz usług – gwarantowaną przez STOLBUD.
Zachęcamy do podjęcia współpracy!

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies