O firmie Ekoprofit

Założycielami Firmy Ekoprofit są bracia Damian i Sebastian Trela. Doświadczenie, jakie zdobyli w branży, pozwala im szybko rozwijać firmę. Współpracuje ona z jednym z największych krajowych producentów stolarki drewnianej – STOLBUD Włoszczowa.

Firma powstała we Wrocławiu, starając się odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie związane z usługami budowlanymi w tym regionie – zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak również w zakresie odrestaurowania starych, zabytkowych obiektów.

Pracownicy firmy to osoby wykwalifikowane, którzy zdobywali cenną wiedzę oraz doświadczenie w fabryce stolarki drewnianej STOLBUD Włoszczowa. Najwyższa jakość usług, profesjonalna obsługa i wysokiej klasy produkty – to właśnie dzięki nim EKOPROFIT zyskał status SALONU FIRMOWEGO.

 

EKOPROFIT

CENTRUM OKIEN I DRZWI


O firmie STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. to jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów drewnianej stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji jest wysokiej jakości drewno, które wstępnej obróbce poddane było we własnym tartaku.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne honorowane na rynku budowlanym.

Jakość naszej drewnianej stolarki potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, a także imponująca ilość nagród zdobytych na imprezach targowych, oraz w ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.

 

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies